Çocuk Oyun Parkuru Fiyatları Modelleri Whatsapp

Çocuk Oyun Parkuru

Çocuk Oyun Parkuru

Özellikleri

Çocuklar doğal ahşap oyun alanında özgürce eğlenebilirler. Ayrıca Nano Teknoloji ile boyanmıştır.Ürün emprenye birinci sınıf Sibirya çamından üretilmiştir.Çocuklar bu oyun alanında dolaşırken ve oynarken sahip oldukları özgürlüğe bayılacaklar.Ürünlerimiz Polietilendir. kaydıraklar & salıncaklar. Ve en önemlisi oyun alanı malzemeleri kanserojen madde içermez.

 

Çocuk Oyun Parkuru Nedir?

Oyun parkurları, çocukların önlerine çıkan engelleri başarıyla tamamlayıp bir sonraki aşamaya geçtikleri oyun türüdür. Oyun parkurlarında temel prensip ve kazanım davranışı takım ruhu ile hareket etmeyi öğreten bu oyun; aynı zamanda oyuncularına kişisel motivasyonun arttırılmasının önemini ve ferdi olarak hareket etmenin ne gibi zararlı yönlerinin olduğunu da anlatıyor.

Oyun Parkuru Malzemeleri

Oyun alanı ve eğlence malzemelerimiz, yalnızca oyun alanlarında harika görünmekle kalmayan, aynı zamanda her yaştan çocuklar için güvenli olan bir dizi göz alıcı renk sağlar. Oyun Alanı ürünlerimiz, oyun alanı uygulamaları için mükemmel malzeme faydaları olan yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) malzemeden yapılmıştır. Çocuklar her türlü hava koşulunda oyun alanında sürekli koşuştururken, oyun alanı malzemesinin sağlam, dayanıklı ve güvenli olması çok önemlidir. Malzemelerimiz mükemmel çizilme direncine sahiptir, temizlenmesi kolaydır ve katmanlara ayrılma, ufalanma, çürüme, şişme veya parçalanma yapmaz - bu da onu ticari uygulamalar için ideal plastik yapar. Ek olarak, oyun alanı malzememiz pürüzsüzdür ve temel araçlar kullanılarak şekillendirilebilir, bu da ustaya yuvarlak köşeler oluşturma yeteneği verir.

Benzer Ürünler

HEMEN ARA