Çocuk Oyun Grubu fiyatları modelleri ürünleri Whatsapp

Oyun Grubu

Ürünlerimiz

Oyun Grubu


Çocuk Oyun Grubu Nedir?

Çocuk Oyun Grubu, adında anlaşılacağı üzere çocukların eğlenceli vakit geçirdikleri sosyalleşme ortamlarıdır. Oyun gruplarındaki amaç çocuğa bir şeyler öğretmekten çok oyunla eğitmek olduğu için çocukların da genellikle hoşuna giden bir ortam oluyor. Çocuk oyun grubu, kullanılan malzeme, kule sayısı yada imalat şekillerine göre farklılık gösterebilirler.Sağlıklı nesiller yetiştirmenin gereği olarak çocuklarımızın oyun oynarken aynı zamanda fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmanın bilinci içerisinde hareket etmektedir.

Çocuk Oyun Grubu Fiyatları

Çocuk oyun grubu fiyatları, kule sayısı, kaydırak, salıncak, dönence gibi oyun ekipmanlarının eklenmesi, çocuk oyun gruplarında sipariş sayısına göre iskonto uygulanmaktadır. Gezegen X Kent Mobilyaları, TOKI, site yaşam alanları, otel, motel, tatil siteleri, tatil köyleri, eğitim kurumları ve belediyeler, kısaca çocuğun olduğu her yerde çocuklara özgün mekanlar hazırlamaktadır.Çocuk oyun parkı malzemelerimiz montaj ve imalat hatalarına karşı 2 yıl garantili olup, firmamız üretici ürün sorumluluk sigortasına sahiptir.

Çocuk Oyun Grubu Faydaları

Modern ve sürdürülebilir bir şehir için çocuk oyun grupları, çocuklar için güvenli yeni oyun alanları, bu kapsamda geleceğin teminatı olan çocukların güven ve huzur içinde eğlenebilmeleri amacıyla çocuk oyun parkları, kent mobilyaları, oyun ekipmanlarıyla Gezegen X Kent Mobilyaları olarak çocuklarımızın hayallerini gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz işin ne denli önemli ve sorumluluk gerektirdiğinin farkındayız. Bizler; kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığımız her yeri güzelleştirmeye kararlıyız ve Gezegen'e renk katıyoruz...
HEMEN ARA