Kent Mobilyaları Fiyatları | Gezegen X Kent Mobilyaları Whatsapp

Kent Mobilyaları

Ürünlerimiz

Kent Mobilyaları ModelleriKent Mobilyaları nedir? Ne işe yarar?

Kent mobilyasının kolay bir tanımı, dış mekanlarda bulduğunuz tüm mobilya öğeleri olacaktır. Ama bundan daha ileri gider. Sokaklar, parklar, alışveriş merkezleri, vb. tüm kamusal alanlarımızda, park bankları, kamelyalar ve çöp kutuları gibi şeyler anlamına gelir. Bunlar hepimizin paylaştığı, herkes için parçalardır. Kent mobilyaları olarak da adlandırılan bu elemanlar genellikle yerinde sabitlenir ve belirli bir amacı vardır. Örneğin, oturmak veya çöplerinizi içine atmak için olabilirler.

Ancak Kent mobilyaları, sadece banklardan ve kutulardan çok daha fazlasıdır. İnsanların ihtiyaç duydukları yerde, ihtiyaç duydukları şey budur. Bisiklet rafları, otobüs durakları, direkler, saksılar, koltuklar, piknik masaları, su çeşmeleri, sokak lambaları, güneş şemsiyeleri ve çok daha fazlası gibi bir dizi öğeye atıfta bulunabilir. Ayrıca zamanla değişebilir. Örneğin, bir zamanlar Kent mobilyalarının ortak bir parçası olan telefon kutularına artık ihtiyaç kalmamıştır.


Kent Mobilyaları Firmaları

Kent Mobilyaları üretimi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Gezegen X Kent Mobilyaları olarak, imalatçı firma olmamız hasebiyle dünyanın dört bir yanına güvenli bir şekilde kargo ile gönderim sağlıyoruz. Firmamız profesyonelleri Kent Mobilyaları kurulumu aşamasında 7/24 hizmet vermektedir. Sorunsuz bir teslimat süreci ve kurulum için firmamız hizmetinizdedir.


Kent Mobilyaları Nelerdir?

Kentsel kamusal alanlar için tasarlanan nesneler kent mobilyası kapsamında kabul edilmektedir. Banklar, çeşmeler,kamelyalar, ahşap oturaklar, çöp kutuları, aydınlatmalar, çöp kovaları ve daha pek çok farklı formda karşımıza çıkan kent mobilyaları, işlevsellik, estetik ve deneyselliği bir araya getiriyor.

Bu gündelik nesneler hem kent deneyimini zenginleştirmekte hem de kentlilerin davranışlarının şekillenmesinde etkin rol oynamaktadır. Çünkü bir ürün, kullanıcı deneyimi açısından iyi tasarlandığında sıradan bir nesne olmaktan öteye geçmektedir. Bu nedenle, kent mobilyası tasarımcıları, halkın katılımını ve olumlu çevresel etkiyi teşvik etme sorumluluğuna sahiptir.


Kent Mobilyaları Fiyatları

Kent Mobilyaları Fiyatları ürün çeşitliliği bol olduğu için fiyatlar değişkendir. Kullanılan malzemenin türü ve sipariş adetinin yanında ulaşım ve kurulum masraflarıda bulunmaktadır. Bir çok firmada benzer malzemeden imal edilen ürünler olsada, kullanılan malzemenin ölçüleri yada boyutları aynı olmayabilir, gramaj farklılıkları, boya malzemesinin kalitesi gibi bir çok parametre bulunmaktadır.


Kent mobilyası tasarımı ve seçimi

Kent mobilyaları çok büyük bir alandır ve bu, mevcut seçeneklerden birkaçına kısa bir giriş niteliğindedir. Mobilyadan ayrı olarak terim, bisiklet rafları ve oyun alanı ekipmanı gibi şeyleri bile içerebilir . Bir proje için kent mobilyası seçiyorsanız, başlamak için iyi bir yer, insanların alanı nasıl kullanacağını düşünmek ve bununla ilgili sorular sormaktır. Bu, hangi öğelerin en iyi şekilde çalışacağına, kaç tane gerekli olduğuna ve bunları nereye yerleştireceğinize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Her proje benzersizdir ve her biri farklı parça kombinasyonlarıyla en iyi sonucu verir. Gezegen X'te bu alanda çalışmayı sevdiğimiz şeylerden biri, düşünceli bir şekilde tasarlanmış kent mobilyalarının gerçekten güzel bir kentsel projenin pastasındaki kiraz olabilmesidir. İyi düşünülmüş bir kentsel mobilya projesi, mekanı gerçekten amaçlandığı gibi kullanan ve keyfini çıkaran ziyaretçileri çekecektir.

HEMEN ARA