Kauçuk Zemin Kaplama fiyatları modelleri ürünleri Whatsapp

Kauçuk Zemin Kaplama

Ürünlerimiz

Kauçuk Zemin Kaplama


Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

Kauçuk, bitki elde edilen bir lif. Doğal kauçuk, ağaçların özsuyundan yapılır. Sentetik kauçuk, kimyasal endüstri tarafından yağdan üretilir. Her iki tür de çok yönlü maddelerdir.20. yüzyıl boyunca, kimyadaki ilerlemeler, yağdaki kauçuğun kullanılarak suni versiyonunun yapılmasına imkân tanıdı. Her yıl üretilen 18 milyon ton kauçuğun 2/3'si sentetiktir. Sadece çocuk oyun parklarında kullanım alanı sınırlı olmamakla beraber, ahırlar, haralar, voleybol, basketbol, çok amaçlı spor sahalar, koşu ve yürüyüş yollarında da kullanılmaktadırlar.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Kauçuk Zemin Kaplama fiyatları,kaplamanın türüne göre değişmektedir. İki tür kauçuk zemin kaplama vardır. Bunlardan birincisi dökme kauçuk ( zemin kaplama diğer ise karo (levha) kauçuk zemin kaplamadır.SBR veya EPDM Kauçuk zemin kaplamaları olarak (puzzle kauçuk, tuğla kauçuk, yerinde dökme kauçuk, karo kauçuk, rulo kauçuk, altıgen kauçuk, balistik kauçuk, kilit kauçuk, blok kauçuk, dökme kauçuk, poligon kauçuk) ilgili ürünlerinin çeşitliliğine göre fiyatları değişmektedir. Zemin Kaplama İşçilik ve Nakliye Masraflarıda hesaplanmalıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama Faydaları

Çevre dostu hammaddeler kullanarak yerli üretim yerli istihdam katkısını sağlayan firmamız odaklandığı yüksek kalite ürün ve ihracat başarıları ile dünyanın 43 ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir. Kauçuk zemin kaplama ürünlerimiz yüksek kaliteyi hedeflerken fayda olarak darbe emme, özel esneme katsayıları ile sadece yaralanma ve spor kazalarını önlemekle kalmayıp bir diğer ifadeyle sağlığınıza pozitif yönde katkı yapan koruyucu sağlık hizmeti sunmaktadır.Kauçuk zemin kaplama ürünlerimizin ömürleri diğer ikame ürünlere kıyasla çok daha uzundur.

HEMEN ARA