Çocuk Oyun Ekipmanları Fiyatları | Gezegen X Kent Mobilyaları Whatsapp

Oyun Ekipmanları

Ürünlerimiz

Oyun Ekipmanları ModelleriÇocuk Parkı Malzemeleri

Oyun park ekipmanlarından; Salıncak, Zıp Zıp, Tahterevalli, dönence, parende, oyun gemisi gibi Park Ekipmanları, Gezegen X Kent Mobilyaları üretim tesisinde imalatı yapılmaktadır. İstenilen ebat ve ölçülerde istediğiniz sipariş miktarında üretim yapıyor ve dünyanın dört bir yanına gönderim sağlıyoruz. Oyun alanı ekipmanları, çocukluk gelişiminde önemli bir rol oynar. Bir oyun alanı, her yaştan çocuğa bilişsel, duygusal, sosyal ve motor becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Topluluğunuz veya ticari ihtiyaçlarınız için en iyi oyun alanı projesini geliştirmenize yardımcı olmak için, okullar, topluluklar ve ticari mülkler için oyun ekipmanlarını kullanıma göre sıralıyoruz .


Oyun Park Ekipmanları

Çocuk oyun alanlarındaki en popüler ekipman salıncaklar, kaydıraklar, tahterevalliler, dönenceler ve müzik ve oyun panelleridir.

  • Salıncaklar: Belki de en popüler oyun alanı ekipmanı salıncaktır. Salıncakta çocuklar uçuyormuş gibi hissederler; rüzgar etraflarında esiyor, yer çok aşağıda. Oyun alanında eğlenmek için uygun şekilde tasarlanmış salıncaklar çok önemlidir. Salıncaklar, kemer, kova, ip, lastik, sundurma, bebek, hamak, kanopi ve tandem salıncaklar dahil olmak üzere çok çeşitli stillerde gelir. Bir oyun alanı inşa ediyorsanız, salıncaklar yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir .
  • Kaydıraklar: Kaydıraklar, oyun alanlarının vazgeçilmezidir . Çocuklar bir merdivene tırmanır ve aşağı inmek için otururlar. Kaydıraklar tüm şekil ve boyutlarda olabilir - bazıları düz ve kısa, diğerleri dalgalı ve uzundur. Bazıları açık, diğerleri kapalı. Çift kaydırak, üçlü kaydırak, tünel kaydırak ve hatta kapılı veya kemerli elit kaydırak seçebilirsiniz. Plastik Kaydıraklar en uygun fiyatlı olanıdır, ancak yükseklik ve şekil de maliyeti etkiler. En popüler okul oyun alanları, çeşitli kaydırakları içerir.
  • Tahterevalli: Bir başka popüler oyun alanı öğesi de tahterevalli, aynı zamanda tahterevalli olarak da bilinir. Çocuklar tahterevalli üzerinde aşağı yukarı uçmayı severler ve bu, bir eş gerektiren bir oyun alanı ekipmanıdır. Tahterevalli, işbirliğini teşvik eder ve her iki kullanıcı için de eğlenceli olabilir. İster geleneksel bir tahterevalli tasarımı, ister daha modern bir tasarım seçin , bu oyun alanınızdaki en sevilen parçalardan biri olabilir.
  • Dönence: Hızlı bir şekilde yerinde dönmenin keyfi ile tanımlanır. Saf eğlence olmasının yanı sıra, dönmenin aslında çocuklar için pek çok gelişimsel faydası vardır . Dokunma ve denge duyularını geliştirmenin yanı sıra duruş kontrolünü de geliştirebilir.
  • Müzik ve oyun panelleri: Bağımsız müzik ve oyun panelleri , çocuklar için eğlenceli ve teşvik edicidir. Çocuklar bağımsız davulları kullanarak ritim tutabilir veya bir arkadaşlarıyla tic-tac-toe oynayabilir. Müzik ve oyun panelleri daha az fiziksel efor gerektirir, bu nedenle soluk soluğa kalan ve nefes alması gereken veya daha sessiz bir şey isteyen çocuklar için iyi bir aktivite olabilir.


HEMEN ARA