Çocuk Oyun Parkurları Fiyatları | Gezegen X Kent Mobilyaları Whatsapp

Oyun Parkurları

Ürünlerimiz

Oyun Parkurları ModelleriSurvivor Oyun Parkurları

Çocuklarınız heyecan ve macera istiyor… ipleri sallamak, demirlere tırmanmak, gemi kaptanı veya kale yöneticisi olmak ve standart oyun alanlarının sunamayacağı çok daha fazlasını istiyorlar! Ayrıca , çocuklarınızın her 5 dakikada bir yeni bir şeyler yapmak istediği okul tatillerinde gitmek için survivor parkurları harika yerlerdir. dışarı çıkıp harika bir macera oyun alanında zamanlarının tadını çıkarabilirler!
Küçükler (2-5 yaş) ve yaşlılar (5-12 yaş) için ayrılmış iki farklı oyun alanı ile her iki macera oyun alanı da çocuklarınızın keşfetmeyi seveceği benzersiz yapılara sahiptir. Çocuklar, iplerden oluşan geometrik bir yapıyı ölçeklendirerek güçlerini test edebilir veya minyatür bir asma köprü boyunca yürürken dengelerini zorlayabilir. Kum ve talaş tabanı, güvenli oyun için her iki oyun alanını da kaplar. Çocuk Macera Oyun Alanı, aktiviteler arasında veya ziyaretinizin sonunda popüler bir duraktır.


Macera Parkları

Macera parkları yada survivor macera oyun parkurları, eğlenceli açık hava macera oyun alanı, çocuklarınızın seveceği her şeye sahiptir. Salıncaklardan ve kaydıraklardan tırmanmak için kargo tırmanma ağlarına, tırmanma duvarına, zemin seviyesindeki trambolinlere, yuva ve kütük salıncağına, ayrıca kum kazıcılarıyla birlikte gelen büyük bir kum havuzuna! Bu ne kadar şaşırtıcı, gerçekten heyecan verici maceralara saplanıp kalacaklar.


HEMEN ARA