Karo Kauçuk Fiyatları Modelleri Whatsapp

Karo Kauçuk

Karo Kauçuk
Karo Kauçuk
Karo Kauçuk
Karo Kauçuk
Karo Kauçuk

Özellikleri

Karo Kauçuk zemin kaplamalar maliyet, estetik, güvenlik, bakım, vb.  özellikle çocuk oyun alanları için  küçük ve ulaşılması zor alanlar için harika bir çözümdür. Karo Kauçuk nedir? Özellikleri, Kullanım Alanları ve Fiyatları yazımızda değinmiştik, dilerseniz o yazıyı okuyabilirsiniz. Yerinde dökülen kauçuğu en iyi seçenek olarak önerme eğiliminde olsak da , oyun alanları için güvenli yüzey karoları , özellikle çatıdaki oyun alanları için başka bir harika seçenektir.

Karo Kauçukların Güvenliği

Artıları:

Kauçuk karoların güvenlik yönleri, onları popüler bir seçim yapan şeydir. Düzgün bir şekilde kurulduğunda bunlar:
 
Şok emici: Endüstri güvenlik standartlarını belirleyen kurum olan American Standard Testing Methods (ASTM), kullandığımız karoların 6 fitten (2,5 inçlik kauçuk karolar için) 8 fite (4,25 inçlik karolar için) kadar düşmelere karşı güvenli olmasını sağlar.
 
ADA uyumlu: Bu, tekerlekli sandalye erişimine uygun oldukları ve fiziksel engelli ve oynama sınırlamaları olan çocuklar için güvenli oldukları anlamına gelir. Bu nedenle , tüm çocukların keyif alabileceği kapsayıcı bir oyun alanı yaratmak istiyorsanız , bu en iyi seçeneklerinizden biridir.
 
Kimyasal hassasiyeti olanlar için idealdir: Ebeveynlerin ve yöneticilerin, cilt hassasiyeti ve alerjisi olan kişilerde reaksiyona neden olan kauçuk döşeme konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. AdventureTURF'de kullandığımız ürünler sadece doğal malzemelerden yapılmış birinci sınıf kauçuk, ayrıca EPDM kauçuk (yüzeyin şiddetli sıcaklıklar ve hava koşullarından kaynaklanan çatlaklara direnmesine yardımcı olur) ve SBR kauçuk (yüzeyin düz ve esnek kalmasına yardımcı olur) kullanır. Bu malzemeler metal, ahşap, sert kimyasallar ve diğer tahriş edici bileşikler içermez.
 
Daha az düşer: Islakken kullanılacak alanlar için (örneğin bir havuz güvertesi veya yağmur duşundan sonra oyun alanı) kauçuk döşemeyi önermemizin en büyük nedenlerinden biri, kaymaz özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kauçuk karoların gözenekli yüzeyinin doğası gereği, neme doyduğunda bile kaymaz bir yüzey olarak kalır.
 

Eksileri:

Düzgün kurulmazsa , karoların olukları/kenarları takılma tehlikesi oluşturabilir.
 
 

Karo Kauçuk Zemin Kaplamanın Maliyeti

Artıları:

Düşük bakım maliyetleri ile karo kauçuk zemin kaplamalar  park zemin kaplamada en iyi seçeneklerden biridir. Hasar görmüş karoların tek seferlik onarımlarını tamamlamak kolaydır  ve ilk etapta onlara zarar vermek zordur. Kauçuk döşeme dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır ve herhangi bir bakım gerekmeden yıllarca dayanır, bu da onu projeniz için bütçe dostu bir seçenek haline getirir.
 
Oyun alanı kaplaması için karo kauçukların fiyatları değişir. Çatı montaj veya yer seviyesi kurulum ve ne kadar yüzey hazırlığı ise oyun yüzeyinin boyutu gibi etkenlere göre ihtiyaç vardır.  Özel oyun alanınız için özel bir fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.
 

Eksileri:

Ön maliyet, çakıl , kum ve talaş gibi daha ucuz seçeneklerden daha yüksektir. Kalite ve maliyetin el ele gidebileceğini unutmayın.

 

Karo Kauçuk Malzeme Kalitesi

Artıları:

Fayanslar , yaşlıları veya hızlı koşan çocukları tökezlemeyecek pürüzsüz dikişler oluşturmak için birbirine kenetlenir .
Onlar konum kapalı oyun alanları için büyük malzemeler kolayca taşınıp monte edilir çünkü ve rekreasyon alanlarının. Ayrıca, ezici bir kimyasal koku oluşturmazlar.
Yaratıcı olmanızı sağlayan çok çeşitli renklerde gelirler .
Çatı katındaki oyun alanları , kauçuk karoların döşenmesi için başka bir iyi yerdir.
 

Eksileri:

Kauçuk karolar sonsuza kadar sürmez (herhangi bir oyun alanı döşeme malzemesi gibi). Yaklaşık on yıl sonra, uygun şok emiciliği sağladıklarından emin olmak için eski karoları yenileriyle değiştirmeye başlamanız gerekebilir.
 
Karo Kauçuk zemin kaplamalar çok çeşitli renklerde mevcutturlar ve hatta özelleştirilmiş tasarım ve desenlere dönüştürülebilirler. Bir örnek görmek için Referanslarımız sayfasına yada Youtube sayfamızda yer alan videolara  bu çatı katındaki oyun alanı kaplama kurulumuna göz atın .
 

Karo Kauçuk Üretim Merkezimiz

Benzer Ürünler

HEMEN ARA