Belediyeler ve Tokiler için çocuk oyun parkları Whatsapp

Belediyeler ve Tokiler için çocuk oyun parkları

Belediyeler ve Tokiler için çocuk oyun parkları

Belediyeler ve Tokiler için çocuk oyun parkları

Çocuk oyun parkları, toplu yaşam alanlarının en vazgeçilmez dinlence eğlence alanlarının başında gelmektedir. Belediyeler, hizmet verdikleri alanlarda çocuk oyun parkı, kent mobilyaları,açık alan spor aletleriyle bölge sakinlerinin dinlenmeleri ve sosyalleşmeleri için  alanlar hazırlarlar. TOKİ'lerde benzer şekilde toplu konut yapımının yanında yaşam alanları sunarak çocuk oyun grubu ve çocuk oyun parkları gibi eğlence alanları oluşturarak sosyalleşme ve sportif aktivite alanları oluşturarak yaşam kalitesi hazırlarlar.

Gezegen X Kent Mobilyaları olarak, hiç bir belediyeyi ayrım gözetmeksizin en kaliteli çocuk oyun grubu, çocuk oyun parkı, oyun parkurları, kent mobilyaları, açık alan spor aletleri, basketbol potaları, spor alanları, kauçuk zemin kaplamalar alanında hizmet vermektedir. Türkiyenin neresinde olursa olsun tüm TOKİ'ler için TSE standarlarına uygun sertifikalı ürünlerimiz ile en hızlı ve profesyonel bir şekilde montaj yapmaktadır. 

çocuk oyun parkı

TOKİ ve Belediyelerde Oyun Parkları

Gençlerin ve çocukların sağlıklı gelişimini sağlamak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Belediyelerin Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından bulundukları şehirlerin  tüm mahallelerine çocuk oyun parkları ve spor aletleri yapılıyor. Uygun görülen yerlere kurulan oyun parklarında salıncak, tahterevalli, kaydırak bulunurken, spor alanlarında ise çeşitli spor aletleri yer alıyor. Her şehirin istenilen yerine yada  farklı yere kurulacak olan çocuk oyun parkları ve spor alanları vatandaşlar tarafından da olumlu karşılanıyor. Hem hizmet yapmanın mutluluğu hemde belediyeye bağlı alanda yaşan vatandaşlara sunulan imkanlar katma değer sağlıyor.

TOKİ bloklarında oturan vatandaşların boş zamanlarında dinlenebilmeleri ve çocukların da rahat ve güvenli ortam içerisinde oyun oynamaları amacıyla Belediyelerin Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nce yapılan  alanda oluşturulmaya çalışılan Çocuk Oyun Alanı ve Dinlenme Parkı içinde yürüyüş yollarının yapımı, TOKİ alanlarındaki bölgede büyük bir boşlukta doldurulacaktır.

HEMEN ARA