Çocuk Oyun Park İmalatçısı, Oyun Ekipmanları Hatay Whatsapp

Çocuk Oyun Park İmalatçısı, Oyun Ekipmanları Hatay

Çocuk Oyun Park İmalatçısı, Oyun Ekipmanları Hatay

Çocuk Oyun Park İmalatçısı, Oyun Ekipmanları Hatay

Hatayda çocuk oyun parkı, çocuk oyun grubu, oyun ekipmanları, kent mobilyaları, park malzemeleri, kauçuk zemin kaplama, spor ekipman ve malzemeleri,kamelyalar, pergoleler, dış mekan spor aletleri, bank ve çöp kovası imalatıyla kaliteli hizmet konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla sektöründe ayrıcalık yaratmaktadır. Üretimde tüm malzemelerin EN 1176 standartlarına uygun olarak hammadde ve boya kimyasallarından insan sağlığına zarar vermeyen üstün bir kaliteye sahip olmasına önem vermiştir. Her geçen gün yeniliklere ve AR-GE çalışmalarına önem vererek farklılık yaratmaktadır. Çocuk Parklarında TS EN 1176, Çöp Kovalarında TS EN 13735, Oturma Banklarında TS 7941, Piknik Masasında TS 4687, Ahşap Kamelyalarda TSE K-65, Dış Mekan Fitness Aletlerinde TS EN 16630 belgelerine sahip olan firmamız, TS ISO 18001 ve TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

  

Tasarım ve Arge biriminin ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji ile koordineli olarak tasarladığı ürün grupları, bilgisayar destekli üç boyutlu modelleme ve animasyon teknolojileri kullanarak üretim ve satış aşamalarında kullanılmaktadır. Üretimin her aşamasında zengin makine parkı, ekipman ve yetişmiş teknik eleman yardımı ile kalite kontrol uygulaması yapılmakta, CNC kontrollü makineler yardımı ile hata ve göre oranı en az düzeye indirilebilmektedir. Türkiyenin tüm şehirlerine  imalat, satış ve montajını yapan Gezegen X Kent Mobilyaları olarak sizlere ve hayatta en büyük değeri verdiğiniz çocuklarınıza neşeli dakikalar yaşatabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Çevreyi ve çalışanları tehdit eden sağlık ve güvenlik risklerini belirleyerek, bu riskleri ortadan kaldıracak çalışmaları yapmayı ve teşvik etmeyi, İş kazaları ve meslek hastalıklarının olmaması için önleyici tedbirleri almayı, Paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, kalite, çevre, sağlık ve güvenlik hedefleri belirlemeyi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi tüm bu çalışmalara dahil etmeyi, Yönetim Politikası olarak benimsemiştir.

 

HEMEN ARA