Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Adıyaman Whatsapp

Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Adıyaman

Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Adıyaman

Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Adıyaman

Adıyaman'da çocuk oyun parkı, çocuk oyun grubu, kent mobilyaları, kauçuk zemin kaplama, spor malzemeleri, oyun ekipmanaları, oyun parkıları ve kamelyalar, bankların üreticisi olan Gezegen X Kent Mobilyaları, Adıyamanın tüm ilçeleri Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat hizmet götürmektedir.

Macera Oyunu, Bahçeden Masaya ve Tam Kapsayıcılık temel ilkeleri üzerine kurulan Gezegen X Kent Mobilyaları,  her türden çocukların oynaması, öğrenmesi ve öğrenmesi için güvenli, destekleyici, erişilebilir ve yenilikçi bir yer olacak şekilde tasarlanmış bir dönümlük şehir vahasıdır.

Bilimsel araştırmalar, fiziksel kısıtlılıkları veya gelişimsel gecikmeleri olan çocukların yerel açık hava etkinlik alanlarına, özellikle oyun alanlarına büyük ölçüde katılmadığını göstermektedir. Kapsayıcı oyun alanları, tüm ebeveynlere çocukları için eğlenceli ancak güvenli ve destekleyici açık havada öğrenme deneyimleri seçeneği sunar. Gezegen X Kent Mobilyaları,  çocukların, ebeveynlerin ve büyükanne ve büyükbabaların yetenek seviyelerine bakılmaksızın oyun alanını kullanmalarına izin veren aileler için seçenekler sunuyor.

Eşsiz alan, farklı yaşlardan, yeteneklerden ve geçmişlerden çocuklar için seçim, icat, rahatlama, dışa dönüklük, içe dönüklük ve deney için kapıyı açar. Gezegen X Kent Mobilyaları, Oyun Parklarında oyun özellikleri, daha büyük manzara anlatımına entegre edilmiştir. Çocuklar, birbiriyle bağlantılı bir dizi alan aracılığıyla farklı oyun özelliklerini keşfederler.

 

HEMEN ARA