Şanlıurfa Çocuk Parkı ve Kauçuk Zemin Kaplama Whatsapp

Şanlıurfa Çocuk Parkı ve Kauçuk Zemin Kaplama

Şanlıurfa Çocuk Parkı ve Kauçuk Zemin Kaplama

Şanlıurfa Çocuk Parkı ve Kauçuk Zemin Kaplama

Şanlıurfa'da Çocuk Parkı ve Kauçuk Zemin Kaplama imalat ve montajını yapan Gezegen X Kent Mobilyaları, TSE Belgeli, EN 1176 standartları gözetilerek tasarlan çocuk oyun parkları ile  EN 1177 stadartlarında hazırlanan kauçuk zemin kaplamalar mevcuttur. Şanlıurfanın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. 

Halka açık çocuk oyun parkı, çocukluğun ikonik bir sembolüdür.Halka açık oyun alanları, farklı oyun türleri aracılığıyla birçok öğrenme fırsatı sunar. Açık havada oyun sağlar; fiziksel, sosyal, duygusal, yaratıcı ve bilişsel gelişim. Güvenli ortam bağımsızlığı teşvik ederken egzersiz sağlık ve refahı iyileştirir.

Yerel bir oyun alanı, ebeveynler için küçük çocukları oyun alanı ekipmanı ve yeni arkadaşlar ile tanıştırmanın harika bir yoludur. Bir çocuğun bahçıvanlarda denetlenmekten oyun kulesine tırmanmaya doğru ilerlediğini izlemek inanılmaz. Oyun alanları, çocukların güven içinde kendilerine meydan okumalarına izin verir ve bu da güveni artırır.

Çocuklar, içeri girmenin kaba olduğunu ve sıra almanın çok önemli olduğunu çok çabuk anlarlar. Arkadaş edinmeyi ve çatışmalarla nasıl başa çıkacaklarını ebeveynlerinin gözetimi altında öğrenirler. Modern oyun alanı ekipmanlarının kapsamlı tasarımı, tüm çocukların kimseyi dışarıda bırakmadan birlikte oynamasına olanak tanır.

Daha büyük çocuklar oyun alanlarının sağladığı bağımsızlıktan zevk alır. Dış Mekan çocuk oyun parkları, özellikle evlerinden kısa bir yürüyüş mesafesindeyken buluşmaları için güvenli bir yerdir. Oyun alanı komiteleri ve konseyleri, kullanımları her zaman güvenli olacak şekilde oyun alanlarını korur.

HEMEN ARA